LangeLand Ziekenhuis krijgt steun van DSW
Zoetermeer kan niet zonder het LangeLand Ziekenhuis
"Zoetermeer is een grote stad met 125.000 inwoners – die heeft een ziekenhuis nodig”, zegt De Groot. “Als LangeLand dicht gaat, zouden mensen naar Leiden, Den Haag, Rotterdam of Delft moeten. Dat vind ik een slechte ontwikkeling. Bereikbaarheid is ook een onderdeel van kwaliteit van de zorg.
DSW reageert hiermee op uitspraken van Menzis, waarin de op één na grootste zorgverzekeraar stelt dat “het niet de rol is van een zorgverzekeraar om een specifiek ziekenhuis overeind te houden”. Volgens DSW is dat juist wel de rol en taak van een zorgverzekeraar."
Lees het gehele artikel op de website van Skipr.
Lees de DSW Nieuwskrant
De DSW Nieuwskrant 2019 is uit! In deze krant leest u alles over onze visie en over praktische zaken rondom uw zorgverzekering.
Opnieuw groei voor DSW
De maanden november, december en januari vormen een drukke periode bij DSW Zorgverzekeraar. DSW ontvangt dan veel nieuwe aanmeldingen voor een zorgverzekering, waarbij deze overstapronde geen uitzondering is.